. Spartacus izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

"Spartacus" Dizisi Tüm Sezonları

Eklenme: 05 Şubat 2014, Çarşamba

İlk bölüm yayın tarihi: 22 Ocak 2010, Cuma


 • pinterest

Spartacus

8.7
Efsane bir dizi Romalıların ihanetine uğrayan ve köleleştirilen Spartacus'ün Roma'ya baş kaldırışını ve bu uğurda tüm arkadaşlarının hür yaşaması için savaşmasını konu almaktadır. Aksiyon severler tarafından oldukça rağbet gören bu dizi ilk sezonu çekildikten sonra bir kesintiye uğramıştır. Başrol oyuncusu olarak yer alan oyuncunun lenf kanseri olmasının üzerine onun yerine başka bir oyuncu tayin edilerek dizi kaldığı yerden devam etmeye başlamıştır.

Roma yaşam tarzını anlatan bu tarihi dizide dram ve macera unsurları bir hayli ön plandadır. Tarihi gerçekliklere perde tutan bu dizi biyografi özelliği de taşımaktadır. Glaber tarafından satın alınan Spartacus hayatına köle olarak devam etmeye başlar. Karısını da başka bir tüccara satan bu adam onu gladyatör olarak kullanmak konusunda kararlıdır. Bir süre ona boyun eğen başrol oyuncusu kısa bir süre sonra köleler arasındaki yönetimi ele alarak isyan çıkarmayı başarır.

Spartacus o adamın elinden kurtulmayı başarır ancak sonrasında başka birisine esir düşmekten kurtulamaz. Fakat arenada kendisi için çalışacağı adamla bir anlaşma imzalamıştır. Bu anlaşma karşılığında dövüşmeyi kabul eden bu oyuncu karşılığında karısının bulunması olayına kendisini tamamen adamıştır. Spartacus efsanesini tekrar canlandıran, yozlaşmışlığın, şiddetin ve acımasızlığın tavan yaptığı romanın altın çağlarında bir kölenin tarihin en büyük ayaklanmasını çıkarmasını en başından bilinmeyenleri anlatarak başlayan TV tarihinin en iyi dizilerinden.Cinsellik ve şiddet sahneleri oldukça yoğun dövüş sahneleri zaten efsanevi. Diziyi kaçırmamanızı öneririm hemen izleyin! İyi seyirler. filmplanet.net
Spartacus izle dizisi 05 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 20 Temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

"Spartacus" için 3 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • osman
  osman demiş ki; 22 Kasım 2016 Ziyaretçi

  spartacus efsane ya

 • osman
  osman demiş ki; 22 Kasım 2016 Ziyaretçi

  spartacus efsane ya

 • Mehmet Turna
  Mehmet Turna demiş ki; 30 Mayıs 2014 Ziyaretçi

  bölümler sansürlü mü