. How I Met Your Mother izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

"How I Met Your Mother" Dizisi Tüm Sezonları

Eklenme: 12 Eylül 2013, Perşembe

İlk bölüm yayın tarihi: 19 Eylül 2005, Pazartesi


 • pinterest

How I Met Your Mother

8.5
Dizinin genel anlatısı geçmişe dönük flashbackler ile gerçekleşiyor. Aslına bakacak olursak her şey, Ted Mobsy adına bir adamın çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatması ile başlıyor. Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım şeklinde başlangıç sunan dizi birden bire 2005 senesine dönecektir. Bu noktada da dizi tanışma evrelerini komik bir anlatı ile anlatarak bir hayli etkili ilerlemektedir. Bu sebepten de dizinin her sahnesinde eğlenceli bir yapı ilerlemesi çok hoşunuza gidecektir. Eğlenceli teması ve farklı anlatısı sayesinde pek çok kesimi toplam 9 sezon boyunca eğlendirmeyi başaran How I Met Your Mother, gerçekten de etkili sekanslarla artık sitemizde. How I Met Your Mother dizisi gerçekten de her bölümüne daha da özel ve çok daha akıcı bir tonlama dahil etmektedir. Sizler ise bu diziyi sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Başarılı ve ileri seviyeli bir oyunculuk akışı ile şekil alan dizi çoklu kamera yöntemleri ile ilerlemesi de daha da akıcı bir izleyişi sizler için getirmektedir. Bu sebepten dolayı da hepinize şimdiden güzel seyirler dileriz.
How I Met Your Mother izle dizisi 12 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 20 Temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

"How I Met Your Mother" için 2 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • salih
  salih demiş ki; 12 Ocak 2015 Ziyaretçi

  Çok Teşekkür Ederim Mail.Ru'dan attığınız için indirmesi çok kolay oluyor ellerinize sağlık bu ve diğer tüm Dizi-Film'ler için

 • mustafa
  mustafa demiş ki; 05 Haziran 2014 Ziyaretçi

  Merhaba, HIMYM'ın 9.sezonu sadece 17 bölüm mü ? Ya da ekleme yapılcak mı ?