. Fringe Son Bölüm izle | Fringe 4. sezon izle | HDFilminadresi.com

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

"Fringe" Dizisi Tüm Sezonları

Eklenme: 22 Şubat 2014, Cumartesi

İlk bölüm yayın tarihi: 09 Eylül 2008, Salı


 • pinterest

Fringe

8.5
Gerilim, drama ve bilim kurgunun aynı potada eritildiği başarılı yapımın başrollerinde bilim adamı ve onun oğlu ile özel ajan yer alıyor. Aslında her biri birbiri ile bağlantılı olan ve çözülemediği takdirde kendi dünyalarının sonunu getirecek olan gizemli olayları araştıran bu üçlü her bölümde seyirciyi maceraya sürüklüyor. Olaylar Boston Logan Havalimanına içerisinde tüm mürettebat ve yolcuların öldüğü hiçbir hayat belirtisinin bulunmadığı bir uçağın inmesi ile başlar. Yaşanan bu olağanüstü olayın araştırılma görevi FBI bünyesinde özel ajan olarak çalışan Olivia Dunham’a verilir. Ortağı Özel Ajan John Scott ile olayı araştırmaya başlarlar ancak soruşturma sürecinde Olivia’nın ortağı ölümün eşiğine gelir. Dunham ortağını ölümden kurtarmak için amansız bir mücadeleye girişir ve bu süreçte dönemin en dahi isimlerinden biri olarak kabul edilen Walter Bishop’a ulaşır. 17 yılı aşkın bir süredir akıl hastanesinde yatan Bishop’a ulaşmanın tek yolu ise onunla iletişimini uzun süre önce kesen oğludur. Ancak Peter Bishop’u ikna etmek hiç kolay olmayacaktır. Sonunda bir takım olarak çalışmaya başlayan üçlü olayları çözmeye başladıkça ölümcül olayların yaşandığı uçağın çok küçük bir detay olduğunu fark edeceklerdir. Fringe farklı konusu ve 720p HD dizi izle kalitesi ile sizin de tüm bölümlerini bir solukta izleyeceğiniz bir dizi olmayı başaracak.. filmplanet.net İyi Seyirler Diler.
Fringe izle dizisi 22 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 21 Temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

"Fringe" için 4 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • hande
  hande demiş ki; 22 Kasım 2016 Ziyaretçi

  süper dizi kesinlikle izlenmesi gerekiyor. arrowu bitirdim bakalım sıra bunda

 • misafir
  misafir demiş ki; 08 Ocak 2016 Ziyaretçi

  Aksiyonu yetersiz ama bilim kurgu niyetine izlenebilir.

 • Michelle
  Michelle demiş ki; 22 Mayıs 2015 Ziyaretçi

  Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.Bütün dizilerimi siteniden takip ediyorum. Ellerinize sağlık adminler. Harika olmuş. Eksiksiz ve hd kalitesinde süpersiniz. Hep böyle devam edin. en kısa zamanda "Saving Hope" dizisini de burada görmeyi umuyorum Çalışmalarınıza sağlık

 • Mehmet Kaan Özkan
  Mehmet Kaan Özkan demiş ki; 30 Mart 2015 Ziyaretçi

  Mükemmel bir dizi ve açık ara farkla favori dizim. Küçük bir kitleye hitap etmeyebilir ancak yinede izlemeyen herkese son derece tavsiye ederim mutlaka izleyin!