. Breaking Bad Tüm Sezonları izle | Breaking Bad 720p izle

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

"Breaking Bad" Dizisi Tüm Sezonları

Eklenme: 12 Eylül 2013, Perşembe

İlk bölüm yayın tarihi: 20 Ocak 2008, Pazar


 • pinterest

Breaking Bad

9.6
Bir ara bir kimya hocası zincirleme bir tepki ortaya çıkardı! Normal bir kimya hocası olan Walter White öleceğini doktorlardan öğrenince uyuşturucu eroin üretimine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, ilginç bir kara mizaha dönüşüyor. Doktor size hasta olduğunuzu ve ömrünüzün iki yıl kaldığını söyledi.. Peki ya siz ne yapardınız? Dünyayı dolaşmak, aile ve sevdiklerinizle zaman geçirmek, yapmaya hiçbir zaman cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir alternatif olabilir. Fakat Walter White için vaziyet birazcık farklı. The X-Files'ın kurucusu Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen basit bir insanın sıradışı öyküsünü anlatıyor. White Walter, karısı ve özürlü erkek çocuğu Jr. ile New Mexico'da bütün yaşamını oradaki kurallara göre yaşayan bir kimya öğretmeniyken, ölümcül derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Hayatını yaşamak için iki yılı kalmıştır. Bu haberle yıkılan Walter White, yaşamının denklemini tarzını değiştirir. Tüm gündelik endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamaları yok sayarak yeni bir kişiye dönüşür... Kimya hocası olduğu için bilgilerini ayrıcalıklı bir sebep için, uyuşturucu eroin üretip satmak için kullanan bir adam olur. Amacı vefatından sonrasında karısının ve çocuğunun geçinebilmesi için sağlayacak parayı kazanmaktır. Fakat işler kontrolünden çıkar. Normal bir aile babasının uyuşturucu çetesinin başına dönüşmesinin gülünç fakat aynı zamanda his yüklü öyküsünü kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Kategorisinde En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü alan Walter rolünü üstlenen en iyi performansını sunarken. 720p HD Kalitede sizlere sunuyoruz. İyi seyirler dileriz.
Breaking Bad izle dizisi 12 Eylül 2013 tarihinde eklenmiş olup en son 20 Temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

"Breaking Bad" için 10 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • yusuf yıldız
  yusuf yıldız demiş ki; 26 Nisan 2016 Ziyaretçi

  dostum aradığın kalite ise doğru adrestesin.sıkıcı diye düşünme çok sağlam.izle sende anlıyacaksın

 • nazan
  nazan demiş ki; 29 Mart 2016 Ziyaretçi

  bu diziden sonra izlemeye değer dizi bulamayacaksınız,hiç izlememiş olupda başlayacak olanların yerinde olmak isteyeceksiniz.

 • Erkan
  Erkan demiş ki; 17 Aralık 2015 Ziyaretçi

  Mükemmel bir dizi , çevirilerde süper olmuş izlemenizi tavsiye ederim...

 • lunatic
  lunatic demiş ki; 27 Ekim 2015 Ziyaretçi

  Altyazılar harika gerçekten kim hazırlayıp çeviriyi yaptıysa ellerine aklına sağlık.

 • Hasan
  Hasan demiş ki; 05 Eylül 2015 Ziyaretçi

  Yeni başlayacak arkadaşlardan tek bi istegim var dizi toplamda 5 sezondan oluşuyor, asla ilk 2 sezon sıkıldım demeyin cünkü dizi ilk 2 sezon boyunca acayip karışıklık ve monotonluk iceriyor ama sonrası kelimelere dokülecek kadar basit değil ;) ŞAHSEN BEN 3-4-5 sezona gectiğimde günün neredeyse 8-9 saatini diziyi izlemekle geciriyordum, hani her dizide i ana karakteri ornek alırcasına ona bağlanır izleriz ya işte bu dizide o yok bu dizide siz tamamen dizide oynayanlardan biriymişsiniz gibi geliyor size izlemezseniz birşeyler yoluna gitmicek gibi geliyor kendi yorumum bu ASLA İLK SEZON SIKILDIM DEMEYİN ;)

 • Mehmet
  Mehmet demiş ki; 15 Ağustos 2015 Ziyaretçi

  ilk bölümlerde sıkılmayın sakın sonradan başlıyo dizi asıl

 • LİVAANELİ
  LİVAANELİ demiş ki; 10 Ağustos 2015 Ziyaretçi

  KESİNLİKLE İZLENİLMESİ EREKKEN Bİ DİZİ ...

 • ismet
  ismet demiş ki; 30 Haziran 2014 Ziyaretçi

  Teşekkür ederiz hocam, dizi de tavsiyedir; hayattan alıp götüren bir kalitede..

 • Admin
  Admin demiş ki; 30 Ocak 2014 Ziyaretçi

  @Serkan | Tüm sezonlar güncellenmiştir. İyi seyirler.

 • serkan
  serkan demiş ki; 30 Ocak 2014 Ziyaretçi

  video açılmıyor