. 2 Broke Girls izle | 2 Broke Girls Son Sezon izle | 2 Broke Girls 720p izle

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

"2 Broke Girls" Dizisi Tüm Sezonları

Eklenme: 20 Şubat 2014, Perşembe

İlk bölüm yayın tarihi: 19 Eylül 2011, Pazartesi


 • pinterest

2 Broke Girls

6.7
Günümüz dizi dünyasında belirli senaryolara bağlı kalan hikâyelerin anlatılması yerine insan ilişkilerinin incelenerek, izleyicilerin televizyon ekranlarında kendilerinden birer parça bulmaları sağlanmaya çalışılmakta. Bu anlayış ile izleyicilere sunulan 2 Broke Girls, geçmiş yaşamlarını birbirlerinden tamamen farklı biçimde yaşamış iki ayrı kızın gelecek yıllarını konu alıyor. Hayatında istediği her şeye anında sahip hale getirilmiş Caroline bu durumdan her ne kadar memnun olsa da halen hayallerini kendi başına gerçekleştirmek isteyen bir çizgide yaşamını sürdürmektedir. Çalışma hayatı sebebi ile gelecekte ne yapmayı istediğine karar verecek vakit bile bulamayan Max ise bu yoğun tempodan kurtularak farklı bir hayata sahip olmayı istemektedir. Avrupa ve Amerika dizi sektörüne bakıldığında genellikle göze çarpan öğelerden birisi olan erkek egemenliği bu yapımda ise tamamen tersine döndürülmüş durumda. Önceki yaşamları ne denli farklı olursa olsun, iki ayrı kişinin de kararları doğrultusunda son noktaya kadar gidebildiğini ve buna ulaşmak için en değer verdiği olgulardan bile vazgeçebildiklerini anlatan 2 Broke Girls, bu sayede yoğun bir bayan izleyici kitlesine sahip olmuş durumda.
Başarının kolay kazanılmadığını ve ancak bu yolda fedakârlık gösterilerek belirli noktalara ulaşılabileceğinin üzerinde durulduğu 2 Broke Girls, komedi, dram ve romantizm gibi pek çok öğeyi aynı bölüm içerisinde izleyicisine yaşatabiliyor.
Yayınlandığı gün ve saatte izleyicilerini ekran başına kilitleyen 2 Broke Girls, hikâyesi doğrultusunda gelişecek öğeler ile daha uzunca bir süre sevenleri ile buluşmaya devam edecek gibi görünüyor. Max olarak karşımızda olan Kat Dennings ve Caroline’i canlandıran Beth Behrs’in yıldızlarının parladığı dizi olarak gösterilen yapım, ülkemiz seyircilerinin de beğenisini kazanarak internet üzerinden en sık izlenen haftalık diziler arasında yerini almış durumda.
Daha fazla dizi için yabancı diziler bölümüne bakabilirsiniz.
2 Broke Girls izle dizisi 20 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş olup en son 20 Temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

"2 Broke Girls" için 5 yorum yapılmış.

spoiler butonu
 • osman
  osman demiş ki; 22 Kasım 2016 Ziyaretçi

  süper ya

 • gediz
  gediz demiş ki; 10 Ekim 2016 Ziyaretçi

  Umarım bölüm yakın zamanda eklenir.

 • Admin
  Admin demiş ki; 07 Ekim 2016 Yönetici

  2 Broke Girls 6. Sezon imdb göre 10 Ekim 2016 tarihinde yayınlanacak bakalım göreceğiz.

 • Ecrenay Eser
  Ecrenay Eser demiş ki; 11 Ağustos 2016 Ziyaretçi

  6. Sezon olucak mı?

 • onur yılmaz
  onur yılmaz demiş ki; 14 Eylül 2014 Ziyaretçi

  bu diziyi çok seviyorum harikaaaa admin dizi yayından kalktı mı acaba ? 4. sezon burda olacak mı ???