. Game of Thrones(Taht Oyunları)'un 7. sezonuna Kit Harington (Jon Snow) yorumu!

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et

Game of Thrones(Taht Oyunları)’un 7. sezonuna Kit Harington (Jon Snow) yorumu!

Game of Thrones(Taht Oyunları)’un 7. sezonuna Kit Harington (Jon Snow) yorumu!

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Game of Thrones’un 7. sezonuyla ilgili ipuçlarına Jon Snow (Kit Harington) karakterini canlandıran ünlü oyuncudan yanıt geldi.


Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin yedinci sezonuna geri sayım başlamışken yeni bölümlerle ilgili teoriler öne sürülmeye devam ediyor.

Game of Thrones dizisine ilham veren George R.R. Martin’in ‘Buz ve Ateşin Şarkısı’ adlı kitabında “vaat edilmiş prens”in binlerce yıl önce dünyayı karanlıktan kurtardığı, kehanete göre tekrar dünyaya geleceği, sihirli bir kılıçla dünyayı bir kez daha kurtaracağı anlatılıyor.

 

Yedinci sezonda ise bu zamanın geldiği ve “vaat edilmiş prens”in de Jon Snow olduğu öne sürüldü.

 

Kuzeyin Kralı Jon Snow" karakterine hayat veren Kit Harington, “vaat edilmiş prens” olma meselesiyle ilgili görüşlerini Huffington Post’a şöyle açıkladı:

“Sanırım bu yıl neler olacağını ve Jon’la ilgili daha fazla şey öğrenmek için bekleyip görmek zorundasınız. Bence Jon ‘vaat edilmiş prens’ olmaktan nefret ederdi. Biri ona dönüp de ‘Sen vaat edilmiş prenssin’ dese buna çok aldırmazdı. İşte bu onda sevdiğim şey, dolayısıyla ben de aldırmıyorum. Bence bu, onun harika yanı. Egosu oldukça düşük.”

 

Game of Thrones’un 7. sezon bölümleri 16 Temmuz’da yayınlanacak.


"Game of Thrones(Taht Oyunları)’un 7. sezonuna Kit Harington (Jon Snow) yorumu!" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu