. Sihirbazlar Çetesi 2 720p izle | Now You See Me 2 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Sihirbazlar Çetesi 2 hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 2016 720p Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 2016 720p Türkçe Altyazılı

Eklenme: 21 Ağustos 2016, Pazar

İmdb: 6.9 / 10

Yapım yılı:

Yönetmen:

Oyuncular: Jesse Eisenberg Mark Ruffalo Woody Harrelson

Film Türü:

Filmin Konusu:

Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 2016 720p Türkçe Altyazılı izle : Bir yıl önce yaptıkları Robin Hood stili gösteri ile toplumun hayranlığın kazanan ve FBI’ı utandıran çete, geri dönüş gösterisi ile kaçışın onlar için bir çocuk oyuncağı olduğunu gösteriyor. FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un (Mark Ruffalo) yardımı ile J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve gruba yeni katılan Lula’nın (Lizzy Caplan) oluşturduğu Atlılar, özenle planlanmış süpriz gösterilerini, ahlaksız Owen Case’i (Ben Lamb) ifşa etme umuduyla sergiliyor. Ancak planları geri teper ve Dylan’ın Atlılar’a dahiliyeti ifşa olur. Beşi beraber kaçmak zorunda kalırlar. Özgürlüklerini ve itibarlarını geri kazanmak isteyen Atlılar, eski iş ortağı Owen Case tarafından soyulan varlıklı münzevi Walter Mabry (Daniel Radcliffe) ile tanışırlar ve Mabry, çalınan çok güçlü bilgisayar çipini geri almaları için grubu zorlar. Atlılar, kariyerlerinin en zorlu soygununa hazırlanırken kendilerini vicdansız iş adamı Arthur Tressler (Michael Caine) ve profesyonel kuşkucu Thaddeus Bradley (Morgan Freeman) karşısında bulurlar. Atlılar, onları bekleyen nihai süprizin farkında değillerdir. Sihirbazlar Çetesi 2 720p Türkçe Altyazılı izle.. Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 2016 720p Türkçe Altyazılı izle 21 Ağustos 2016 tarihinde eklenmiş olup en son 21 Mart 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Sihirbazlar Çetesi 2 - Now You See Me 2 2016 720p Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu