. Captain America Civil War 720p izle | Captain America Civil War 720p Türkçe Altyazılı HD İzle | Captain America Civil War hd izle | HDFilminadresi

hdfilminadresi.org size bildirim göndermek istiyor.

Bildirim Almayı Kabul Et


Captain America: Civil War 720p HD Türkçe Altyazılı izle

  • pinterest

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

En Güncel Film Arşivine Abone Ol

Kategoriler

Captain America: Civil War 720p HD Türkçe Altyazılı

Filmin Konusu:

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı; Ultron Çağı filminden sonra Yenilmezler ekibinin giriştiği bir başka macera, oldukça büyük çaplı maddi ve manevi hasarlara neden olmuştur. Bu durum, Amerikan Hükumeti'nin yenilmezlere karşı giderek daha hoşgörüsüz bir tavır takınmalarına yol açar. Sonunda kahramanların sadece ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkacakları bir sistem kabul edilir. Ancak Kaptan Amerika (Chris Evans), yakın arkadaşı Bucky'i (Sebastian Stan) kurtarmak için girişimde bulununca Yenilmezler arasında sürtüşme çıkar. Kahramanlar, Kaptan Amerika'nın önderliğindeki bağımsız hareket etme yanlıları ve Iron Man'in (Robert Downey Jr.) başını çektiği hükumet yanlıları olarak ikiye bölünürler ve bir iç savaş patlak verir. Bu esnada yepyeni bir düşman daha ortaya çıkacaktır. Captain America: Civil War 720p HD Türkçe Altyazılı izle... Hdfilminadresi.com iyi seyirler.
Captain America: Civil War 720p HD Türkçe Altyazılı izle 12 Mayıs 2016 tarihinde eklenmiş olup en son 21 Mart 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Not: Lütfen çalışmayan filmleri yorumda bildiriniz.. Filmler zaman içinde silinebiliyor.İlginiz için teşekkür ederiz.

"Captain America: Civil War 720p HD Türkçe Altyazılı izle" için 0 yorum yapılmış.

spoiler butonu